Aktuality podrobněji
19. března 2020
Dotazník nápadů
  Vážení spoluobčané Nového Města pod Smrkem, k zahájení prací na Vizi rozvoje, k seznámení s vaším městem a hlavně s Vámi, je připraven dotazník nápadů. Dotazník není sociologickým průzkumem, zajímají nás vaše názory a způsob, jakým nahlížíte na vaše město, jeho kladné i negativní stránky. Dotazník je anonymní, ale budeme rádi, pokud nám na sebe zanecháte kontakt – rádi se s Vámi sejdeme a vaše podnětné nápady spolu probereme. Předem Vám děkujeme za spolupráci!

  Dotazník nápadů si klade za cíl zjistit, jak si Vy osobně představujete své město. Kde vidíte jeho problémy či potenciály a kam si ho přejete směřovat. Prosíme Vás o odpovědi na následující otázky. Budeme také rádi za Vaše další nápady, myšlenky či vize, které mohou vést ke zlepšení Vašich oblíbených míst. Tyto náměty budou převedeny do vizuální podoby vize a budou sloužit pro účely budoucího rozvoje města.

  Na této stránce je možné z pohodlí domova vyplnit dotazník elektronicky.

  Pokud se rozhodnete dotazník vyplnit písemně, tak ho můžete získat a předat na městském úřadě nebo v infocentru v Novém Městě pod Smrkem. Vzhledem k současné situaci Vás žádáme o upřednostnění elektronické verze dotazníku.

  Na adrese www.nove-mesto-pod-smrkem.cityupgrade.cz můžete také sledovat průběh prací, k rozpracovanosti se vyjádřit a hlavně si v klidu domova detailně prohlédnout výsledek práce – navržená řešení a nápady.

  Dotazník prosíme vyplnit, odeslat nebo předat nejdéle do neděle 19. dubna 2020. Děkujeme za váš čas a spolupráci.

Nové Město pod Smrkem a architekti www.cityupgrade.cz


Zpět na aktuality