Aktuality podrobněji
18. března 2019
Komunitní centrum TULIPAN nyní také ve Frýdlantu
  Kdo jsme? Hlavní prostory provozu komunitního centra máme v Liberci. Organizujeme zde řadu velmi zajímavých vzdělávacích aktivit, které usnadňují orientaci účastníků v mnoha oblastech běžného života, jako je otázka financí, bydlení, práce, ochrany spotřebitele, rozvoje komunikačních a prezentačních dovedností, dluhového poradenství apod. Dále pořádáme pestrou škálu různých zájmových kroužků, jako jsou kurzy PC, keramická dílna, kurzy českého jazyka, pohybové aktivity aj.

  Máme tu pravidelné diskusní kluby, k dispozici jsou zde odborní poradci, které vám pomohou řešit vaše životní problémy. Pořádáme společné výlety, terapeutické aktivity aj. Komunitní centrum je prioritně určeno pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

  V současné době rozšiřujeme naše aktivity také na Frýdlantsko. První z těchto aktivit je Arteterapeutická dílna (rukodělné tvořivé činnosti), která se nyní rozjíždí ve městě Frýdlant. Tato dílna bude otevřena každý čtvrtek od 14 do 16 hodin. Plánujeme zde postupně rozšiřovat naše aktivity, přijďte za námi!

  Aktivity komunitního centra ve Frýdlantu budou probíhat v budově, kde sídlí Česká pošta, na adrese Okružní 1260, Frýdlant. Vchod do našich prostor je ze zadní strany budovy přes dvůr.

  Bližší informace, vám ráda poskytne Marie Kašparová 777 677 903, nebo na e-mailové adrese .


Zpět na aktuality