Aktuality podrobněji
16. dubna 2010
Slavnosti singltreku
Slavnosti singltreku   Ve dnech 7. až 9. května 2010 se v Lázních Libverda koná slavnostní otevření první singltrekové sezóny v České republice. Přijeďte si užít jedinečný víkend.

  V pátek na Vás čeká od 14 do 17 h Bajková školka a vyjížďka pro děti.

  V sobotu v areálu Lázní Libverda bude od 9.00 h probíhat bohatý program. Opět zde bude bajková školka a program pro děti - zábava pro děti na kole i bez něj. Dále se můžete těšit na Skills centrum – zlepšete si svou techniku na kole, Test centrum – otestujte si kvalitní horská kola Merida na singltreku, Servis kol – základní servis vašeho kola zdarma a Lanové centrum - zábava nad zemí. K dispozici bude také hlídané parkoviště kol. Odpočinout si můžete v Chillout DJ´s zóně. V sobotu ve 14 h proběhne na singltrekových stezkách Singltrek rally – netradiční závod na kolech. Od 19 h se v Klubu Stodola můžete těšit na Live koncerty kapel do noci.

  Celá víkendová akce bude zakončena nedělním programem opět s bajkovou školkou, skills centrem, test centrem, servisem kol a hlídaným parkovištěm kol. Dále proběhne Prezentace singltreku pro veřejnost – dozvíte se, čím je singltrek unikátní. Všichni jste srdečně zváni!

  Další podrobnosti sledujte na www.singltrekpodsmrkem.cz.

Tisková zpráva


Zpět na aktuality