Aktuality podrobněji
14. prosince 2012
Stopy pod Smrkem
běžecké stopy   Vzhledem k vydatné sněhové nadílce se nám již nyní podařilo připravit běžecké stopy v okolí Nového Města pod Smrkem v plném rozsahu. Můžete opět těšit na bezmála 20 kilometrů tras upravených na klasiku. Pro nastávající zimní sezónu připravujeme ve spolupráci s projektovým týmem StopyNMpS, který získal finanční podporu z programu O2 Think Big Nadace O2, několik novinek a překvapení. Tou první je nová a profesionálně zpracovaná mapa, kterou si můžete stáhnout. Dalším překvapením bude doplňující značení jednotlivých okruhů (sloupky s ukazateli) a vytvoření orientačního systému s přehledovými mapami na nástupních místech, které se chystáme nainstalovat na začátku příštího roku.

  Pro běžkaře, kteří k nám zavítají z širokého okolí, jsou připravena a prohrnuta dvě parkoviště (nad koupalištěm a u fotbalového hřiště) s možností přímého nástupu do stop. Upraveny jsou 4 okruhy, které jsou prozatímně značeny barevnými páskami na stromech a dalších vhodných místech.

  Na našem facebookovém profilu můžete sledovat aktuální informace o sjízdnosti stop, další zajímavosti a zároveň sdílet zážitky nebo nám sdělit své podněty či připomínky. Tímto vás srdečně zveme na zážitek v bílé stopě!

Tým dobrovolníků při Svazku obcí Smrk
a projektový tým StopyNMpS


Zpět na aktuality