Aktuality podrobněji
12. června 2007
Přírodní koupaliště Nové Město pod Smrkem
  Byla zahájena nová sezóna na přírodním koupališti. Areál provozuje Sportovní a relaxační centrum. Jeho zaměstnanci pro Vás připravili několik novinek.

  V bufetu bude otevřeno další okénko a uprostřed ochozu jsou nové schody. Tím by se mělo zkrátit čekání ve frontě na občerstvení. Provozní doba bufetu bude upravována dle zájmu návštěvníků. Dále je zprovozněna kuželkárna a bylo zrekonstruováno hřiště na plážový volejbal. Hřiště je vybaveno speciálním pískem pro sportovní účely, který má kulový tvar zrn. (Nenechavce upozorňujeme, že písek je naprosto nevhodný ke stavebním účelům, neboť má velmi nízkou soudržnost!) Sportovní vybavení hřiště (síť, textilní lajny, anténky a míč na plážový volejbal) bude zájemcům zapůjčeno proti složené záloze a pronájem hřiště byl stanoven na 100,- Kč/hod.

  Také byl upraven vstup do vody. Byly odstraněny klouzavé dlaždice a vstup zavezen pískem. Dále je na prázdniny připraveno několik kulturních akcí (rockové koncerty, country zábavy a diskotéky). Pro případ špatného počasí jsou v místnosti před bufetem instalovány el. šipky a fotbal.

  Věříme, že tyto změny přispějí k Vaší spokojenosti. Všichni jste srdečně zváni.

přírodní koupaliště v Novém Městě pod Smrkem


Zpět na aktuality