Aktuality podrobněji
6. srpna 2007
Město navštívil MUDr. Přemysl Sobotka
  Dne 24.07.2007 navštívil naše město MUDr. Přemysl Sobotka, předseda Senátu Parlamentu České republiky. Program návštěvy začal pracovním obědem, kde byla diskuze o abnormálně vleklém průběhu převodu pozemků u Sokolovny a ústavní stížnosti proti nedostatečné výši příspěvku na státní správu.

  Dále delegace navštívila Středisko pro volný čas ROROŠ, výrobní halu CiS v areálu bývalé Textilany a vilu Klinger. Ve vile Klinger proběhla velmi zajímavá prohlídka s výkladem o výrobě, historii a průběhu oprav vily při které naše hosty provázel jednatel firmy CiS SYSTEMS pan Wöllner.

  Dalším bodem programu bylo setkání se zastupiteli, zástupci Příspěvkových organizací města, Policie a Úřadu práce. Setkání se konalo v exkluzivním jednacím sálu vily Klinger. Diskutovalo se o rozvoji města, školství, službách České spořitelny, Lékárenských službách a podpoře projektů. Setkání umožnilo velice zajímavou a užitečnou výměnu názorů a zkušeností.

Město navštívil MUDr. Přemysl Sobotka   Město navštívil MUDr. Přemysl Sobotka   Město navštívil MUDr. Přemysl Sobotka   Město navštívil MUDr. Přemysl Sobotka


Zpět na aktuality