Aktuality podrobněji
11. ledna 2013
Fryyfest 2013
Milí spoluobčané!

  Máme tu čest Vám představit již 5. ročník festivalu Fryyfest, který se uskuteční v sobotu 24. srpna 2013 opět na přírodním koupališti v Novém Městě pod Smrkem. Generální partner a spolupořadatel je opět město Nové Město pod Smrkem. Novinkou je, že festival začne již v pátek, kde bude vstupné zdarma, a to na koupališti pod přístřeškem u restaurace. V sobotu pak bude následovat placený program.

  Hlavními interprety tohoto roku budou heavy metalová legenda Citron, kytarový virtuos a rocker Miloš Dodo Doležal, punková legenda Plexis, hardrocková legenda Merlin, budějovičtí Seven, brazilští Antidemon, ukrajinští To Leave A Trace, dále např. Silent Session, liberecká klasika Těla, novoměstská skupina Rain, a další. Vstupenky za výhodnější cenu bude možné zakoupit na portále www.evstupenka.cz v průběhu dubna a května 2013.

  Sledujte prosím naše webové stránky www.fryyfest.cz, kde přibývají potřebné informace o letošním ročníku. Navštivte nás i na facebooku www.facebook.com/pages/FRYYFEST/331305551933, kde nám můžete dát „like“. Momentálně tam probíhá soutěž kapel, kdy hlasujete právě Vy, návštěvníci facebookovských stránek o Vaši oblíbenou kapelu. Vítěz zahraje na Fryyfestu 2013.


Zpět na aktuality